Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

 

در یکی از مقاله های قبلی مراحل بازسازی خانه را توضیح دادیم. در این مقاله نکاتی را که هنگام بازسازی باید مورد نظر قرار دهیم، بررسی می کنیم:

 

 *    گرد و خاک:

   متاسفانه بازسازی خانه هر جه کم هم باشد، گرد و خاک زیادی تولید می کند. بهتر است ابتدا تا جایی که ممکن است وسایل خانه را به جای دیگر منتقل کنید. روی سایر وسایل را با پارجه بپوشانید. اگر بازسازی در بخشی از خانه انجام می شود، می توانید آن بخش را با نایلون های کلفت و بزرگ از بقیه قسمت های خانه جدا کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 *    صدا:

    حتما می دانید که کارهای ساختمانی سر و صدای زیادی ایجاد می کنند. بسته به کاری که انجام می هید، میزان سر و صدا متفاوت است. برداشتن دیوار و تغییر معماری خانه سروصدای زیادی ایجاد میکند. نصب سنگ و کاشی نیز صدای زیادی دارد. بریدن و نصب قرنیز با دستگاه های مخصوص صدای زیادی دارد. ولی نصب پارکت و کاغذ دیواری، گچ بری و رنگ زدن صدای آزار دهنده ندارد.

 

*    سورپرازهای ناخوشایند!

   یک اتقاق متداول در بازسازی که البته عجیب به نظر می رسد، کشف خرابکاری هایی است که در ساخت خانه پیش آمده و شما از آن بیخبر بوده اید. سیم کشی های نابجا و نادرست، لوله کشی های نادرست و غلط، استفاده از مصالح ساختمانی نامناسب و عبور لوله های فاضلاب از ستون ها و درون سقف های کاذب جند مورد از این سورپرازهای ناخوشایند است.

بازسازی خانه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*    هزینه های غیرمنتظره:

   مطمئنا از ابتدا فکر هزینه را کرده اید و بودجه ای را برای این کار در نظر گرفته اید. اما بدانید که معمولا در عمل هزینه های به وجود می آید که از قبل به آن فکر نشده است ولی لازم بوده و باید پرداخت شود. همیشه بیش از آنچه از قبل حدس می زنید برای بازسازی پول ذخیره کنید.

 

*    تغییر سفارش ها:

    یکی از اتقاقات رایج این است که نظر شما درباره تغییراتی که می خواهید ایجاد کنید عوض شود. این اتقاق معمولا هنگام بازسازی و نیمه کاره اتفاق می افتد. چون با انجام برخی تغییرات و مشاهده نتبجه کار ممکن است نظر شما درباره سایر تغییراتی که می خواهید ایجاد کنید عوض شود.

 

*     تاخیر:

    متاسفانه یکی از بدترین اتفاقاتی که هنگام بازسازی می افتد، تاخیر است. البته تاخیر بخاطر کم کاری گروه اجرا کننده نیست، بلکه به دلیل اتفاقاتی غیر منتظره ای است که هنگام کار پیش می آید. از تغییر نظر مشتری گرفته تا خرابی لوله کشی و سیم کشی که از ابتدا قرار نبوده اینگونه باشد.

 

البته کار کردن با یک گروه معماری و دکوراسیون داخلی باتجربه که از ابتدا صادقانه برخورد کنند و مشکلات احتمالی را برای شما توضیح بدهند، کلید اصلی حل این مشکلات است. گروه معماری و دکوراسیون داخلی آرکس همواره به تعهدات خود از جمله زمان تحویل پروژه، کیفیت کار و هزینه مورد نظر پایبند است.

 

 

 برگشتن به صفحه مقاله های دکوراسیون آرکس

کلمات کلیدی:

دکوراسیون- دکوراسیون داخلی- طراحی دکوراسیون- طراحی داخلی- متریال دکوراسیون- محصولات دکوراسیون- معماری داخلی- معماریطراحی دکوراسیون داخلی- شرکت دکوراسیون- دفتر دکوراسیون- دکور- دکوراتیو- محصولات دکوراتیو- تزئینات- تزئینات داخلی- شرکت معماری- کاغذ دیواری- پارکت- وبسایت کاغذ دیواری- انواع کاغذ دیواری- محصولات دکوراسیون- انواع پارکت- فروش کاغذ دیواری- نمایندگی کاغذ دیواری- شرکت کاغذ دیواری- نکات کاغذ دیواری

 

دکوراسیون | بهترین طراحی در ایران

 

امکانات

مشاهده در فلیکر