Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

 

دکوراسیون مینیمالیستی حمام و سرویس بهداشتی

 

در مقاله قبل، سبک دکوارسیون مینیمالیستی را توضیح دادیم. این مقاله نمونه هایی از حمام و سرویس بهداشتی را که به سبک مینیمالیستی دکور شده است، نشان می دهد.

در دکور مینیمالستی حمام چه بکنیم؟

1-    استفاده از شیشه: سبک مینیماستی معمولا در فضاهای کوچک استفاده می شود. در سرویس بهداشتی و حمام کوچک معمولا این دو فضا با استفاده از شیشه از هم جدا می شود که جای کمتری اشغال کند و زیبایی فضا حفظ شود.

دکوراسیون حمام- شیشه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2-    استفاده از نور طبیعی: همانطور که گفتیم در دکوراسیون مینیمالیستی از نور طبیعی بهره زیادی گرفته می شود. سعی کنید در حمام نیز از نورگیر یا پنجره کوچک استفاده کنید.

دکوراسیون حمام. نور

 دکور حمام - نور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3-    استفاده از چوب: از آنجایی که به کار بردن المان های طبیعی در دکوراسیون مینیمالیستی بسیار مرسوم است و فضا را زیبا می کند، سعی کنید کمد زیر روشویی یا کمدهای حمام را از جنس چوب انتخاب کنید.

عکس چوب در حمام

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4-    ساده دکور کنید: همانطور که می دانید در این سبک دکوراسیون نباید ابزار و وسایل زیادی به کار برد. از قرار دادن وسایل دکوری خودداری کنید.

دکور ساده مینیمالیستی حمام 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برگشتن به صفحه مقاله های دکوراسیون آرکس

کلمات کلیدی:

دکوراسیون- دکوراسیون داخلی- طراحی دکوراسیون- طراحی داخلی- متریال دکوراسیون- محصولات دکوراسیون- معماری داخلی- معماریطراحی دکوراسیون داخلی- شرکت دکوراسیون- دفتر دکوراسیون- دکور- دکوراتیو- محصولات دکوراتیو- تزئینات- تزئینات داخلی- شرکت معماری- کاغذ دیواری- پارکت- وبسایت کاغذ دیواری- انواع کاغذ دیواری- محصولات دکوراسیون- انواع پارکت- فروش کاغذ دیواری- نمایندگی کاغذ دیواری- شرکت کاغذ دیواری- نکات کاغذ دیواری

 

دکوراسیون | بهترین طراحی در ایران

 

امکانات

مشاهده در فلیکر